Amica suchý šampon - Recenze


Ahoj všichni, rozhodla jsem se pro vás otestovat suchý šampon od Amici. Proč právě ten a jak dopadl? Čtěte dál a vše se dozvíte.
V první řadě je nutno říct, že se jedná o jeden z levnějších suchých šampónů. Naleznete ho v prodejnách Dm drogerie (cena: 27,90) a nebo třeba v Tescu (cena: 31,90). Takže jeho dostupnost je poměrně snadná a ani cena není vysoká. V krabičce je 30g šamponu s tím, že tohle balení by mělo vyjít na 10 použití.
Použití je velmi snadné. Na vlasy vysypte asi 3g šamponu (vážit to nebudete takže podle oka ;) ), já jsem ho poté ještě prsty vmasírovala, dále vytřete ručníkem a vykartáčujete. Výsledek perfektní! Nutno říct, že jsem blondýna ( s tmavšími odrosty), a proto nemůžu posoudit stopy šamponu viditelné na tmavších vlasech.Na šamponu není uvedeno pro který typ/barvu/ vlasů je vhodný. U mě vidět nebyl. Mínus u tohoto šamponu vidím v tom, že opravdu nevoní, a když říkám že nevoní spíš trochu zavání. Cítila jsem, vůni/ zápach, jako kdybych si na hlavu vysypala divně vonící dětský pudr. Tohle mě trochu zklamalo, ale dá se to přežít. Vůni, ale opravdu nečekejte. Nicméně účel splní obstojně a už se velmi těším až jej porovnám s jinými suchými šampony.
Shrnutí:
+ Cena
+ Dostupnost
+ Výsledek dle očekávání
- Vůně
- Možná viditelnost na tmavých vlasech (nemůžu posoudit a budu ráda, když mi nějaká brunetka dá vědět jak jí sedí)
- Není uvedena barva/typ/ vlasů pro které je šampon vhodný

Tento šampon bude součástí #Giveaway1! Už se nám to pomalu rýsuje a brzy se můžete těšit na recenzi dalších věcí, které budou součástí naší první soutěže.
Tak zase příště vaše Piece of Beauty Girl.

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat