Chci mít dlouhé nehty, jak na to?

Snem snad každé ženy je mít pevné, krásné dlouhé nehty. No jo, ale jak jich dosáhnout? Upřímně řečeno, pár měsíců zpátky mé nehty moc hezky nevypadaly. Kvůli práci jsem je nesměla mít nalakované, a to jim bohužel moc nepřidalo. Ale poslední 3 měsíce jsem se snažila nehtům dopřát péči a dosáhla jsem zatím tohoto výsledku. 

Pokud si říkáte, že vaše nehty se lámou a nepomůže jim, jak se říká ani svěcená voda, nemáte možná až tak úplně pravdu. Moje nehty nestačily ani vyrůst a už byly zlomené. Narazila jsem ale v drogerii na průhledný “lak” na nehty, který sliboval posílení nehtů a zároveň jejich vybělení, resp. bělejší vzhled. No, znělo to až moc dobře, ale zafungovalo to! Samozřejmě nebylo to ze dne na den, nějakou dobu to trvalo a i teď mé nehty nejsou úplně nejpevnější. Každopádně, díky tomuto laku začaly nehty růst a posilovat se. Když chcete mít nehty barevné určitě si pořiďte některý z těchto posilovačů a používejte jej jako base coat popř i jako top coat. Já koupila tento, ale bohužel v dm jsem jej teď neviděla, v každém případě nabídka je široká a například firma essence nabízí spoustu posilovačů. Bývají dražší, ale opravdu se vyplatí. Určitě například při úklidu, když namáčíte ruce a nehty měknou používejte rukavice, alespoň trochu nehtům pomůžete. Já také nenechávám nehty bez laku, i kdybych měla mít jen bezbarevný radši ten, než žádný. Moje hlavní rady tedy zní: Sežeňte si posilovač nehtů, chraňte je při úklidu, nenechávejte bez laku. 

Tento způsob pomohl mě, tak doufám, že alespoň něco pomůže i vám. Chce to hlavně čas a pokud v práci nemůžete mít barevný lak vyzkoušejte alespoň posilovače. Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat