Essence the gel nail polish - recenze

Ahoj! Vítám vás u recenze laků od essence, které slibují gelový vzhled a výdrž. Nemám doma všechny, ale určitě si ještě nějaké pořídím a dodám fotky a svůj názor. I když jsou všechny laky z jedné řady každý je trochu jiný, tak se na ně spolu pojďme podívat.
Essence je velmi dostupná značka a to hlavně díky ceně v akci se tyto laky dají sehnat za 35,- (dm drogerie) a to je vážně lidovka. Proto je důležité uvědomit si jak je na tom s kvalitou. Celkově se dá říct, že většina z laků nevydrží ani s “gelovým” top coatem, který používám já déle než 5 dnů. Pro někoho kdo rád mění barvy to zase takový problém a překážka nebude, ale pro někoho, kdo chce mít bezchybnou manikůru po delší dobu tedy tato řada nebude.
Nicméně nabízí skvělou barevnou paletu “letních barviček”, několik laků s želé efektem. Vybere si opravdu každý. A teď hurá na laky, které mám doma já.08 Whatever! 

Dokonalá barbie růžová. co k ní dodat? Většinu lakuji bez podkladu a není problém s výdrží resp. neprodlouží ani nezkrátí se, a i bez podkladu většinou nemám obarvené nehty. Tak u tohoto laku to neplatí bez podkladu po odlakování úplně oranžové nehty, pozor na něj! Ale tohle je jeho jediná chyba, s top coatem vytvoří vzhled gelových nehtů. Konzistence super, essence má široké štětečky které mi nějak nevadí, takže aplikace také bez problému. Všechny laky kryjí obstojně ve dvou vrstvách.
Tento lak doporučuji vyzkoušet s nějakým efektním top coatem, jak můžete vidět na poslední fotce jednou jsem jej vyzkoušela s tímto lakem z jiné (starší řady), který se sám o sobě moc lakovat nedá. Ale tato kombinace je boží a nejen s tímto lakem. Jen pozor, nedejte moc velkou vrstvu, jinak bude schnout 3 dny :-) a nahoru dejte topcoat.
22 I <3 my blue jeans

Tento lak je strašně zvláštní na jednu stranu se zdá být tmavě modrý a na druhou černý, takže záleží na světle. Jelikož je matný použít můžete matný topcoat a nebo normální a sušte nad párou (vytvoříte matný vzhled). Výdrž stejná jako u předchozího laku, možná o malinko delší ale žádný zázrak to také není. Nevýhodu vidím v tom, že u tmavého laku musíte být opravdu přesní a nesmíte moc přetahovat jinak máte okolí nehtů nehezky ušmudlané. Horší je i odlakování, ale to je skoro u všech tmavých laků.
25 Prince charming

Dokonalost!! Tento lak musíte mít mezi svými s této řady zatím můj nejoblíbenější. Je to úžasná modrá s perletí. Lakování super, konzistence standardní. Vypadá úžasně s efektním topcoatem, schne dobře, výdrž normální.
Můj starší narůžovělý lak, který používám k oživení barviček, trochu mění barvu základního laku díky svému růžovému podtónu. proto se nedivte, že na poslední fotce to vypadá jako kdyby základní barva nebyl tento krásný modrý lak. :-) Tento lak je opravdu chameleon na poslední fotce máte jeho vzhled na sluníčku při použití růžového laku z fotky předposlední.

31 Electriiiiic

Tak tento lak mě velmi překvapil. Konzistencí úplně něco jiného než ostatní laky, a vzhledem je spíše želé, ale vzhled super! U laků se želé efektem může barvička trochu prosvítat, ale to vůbec nevadí. Navíc bych řekla, že tento želé efekt drží na nehtech nejlépe. Týden pro něj nebyl problém a navíc když byly konečky nehtů už trošku otlučené nesloupl se celý nehet a to se u ostatních říct nedá! Takže pokud chcete vyzkoušet želé honem do toho! Určitě si pořídím další laky s tímto vzhledem za mě top této řady (z toho co jsem zatím vyzkoušela). Není potřeba ani topcoat, ale dát můžete.
36 Dare it nude

Poslední mnou vyzkoušený lak této řady je nude barvička. Na nehtech velmi přirozená, dobře se lakuje a výdrž je standardní. Nude je teď hodně v módě a proto koupí tohoto laku určitě neprohloupíte. Určitě je potřeba topcoat.

Doplnění o barvičku 05 Sweet as Candy

Dokonalost! S tímto lakem nešlápnete vedle. Na rozdíl od některých laků z této řady schne rychle, lakuje se výborně a vhled je na 1*! Krásná přirozená růžová barvička, nic výrazného. Ve zkratce řečeno, lak jako je tento prostě potřebujete mít. Lakovala jsem bez top coatu a vydržel suprově 5 dní.
Pokud vás nebaví jednobarevné nehty určitě se nebojte barvičky z této řady zkombinovat, dokáží vytvořit opravdu super manikůru. A pro inspiraci třeba tato kombinace.Na všechny laky byl použit tento topcoat a jeho recenze zase někdy příště, k dostání v dm drogeriích.+ u většiny dobré krytí 
+ hezký výběr barev
- nutnost použití top coatu 
- horší výdrž 
- hůře schnou

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat