Milk_shakeUž jste někdy slyšeli o šlehačce na vlasy? Že ne? Tak to je tento článek určený právě pro vás!

Já jsem na šlehačku natrefila díky sestře, který studuje na kadeřnici. Doporučila mi ji a od té doby ji používám. Funguje úplně stejně jako normální šlehačka, protřepete a zmáčknete. Jako normální šlehačka i vypadá a voní, ale zároveň je prospěšná pro vaše vlasy.

A co že to všechno dělá? “Je to ochranná krémová pěna pro všechny typy vlasů, která se neoplachuje. Je vytvořena pro úpravu vlasů, hydratuje a uchovává barevnou celistvost. Zanechává vlasy jemné , lesklé a zdravé. Mléčné proteiny zlepšují jejich strukturu a kondici, speciální zvláčňující složky dodávají dlouhotrvající hydrataci.” - přesně tento popis má na sobě šlehačka. A jak to vidím já? Vlasy jsou po ní jemné a krásně voňavé po dlouhou dobu, vydrží hrozně dlouho dobu i při používání na dlouhé vlasy. Na jednu dávku stačí nanést trošku šlehačky do dlaně a rovnoměrně nanést na vlasy. Ještě se mi nestalo, že by na vlasech vytvořila slepené místa, či něco jiného.


Tento milk shake všem opravdu doporučuji, pokud máte dlouhé vlasy je pro ně důležitá výživa, a tu jim právě šlehačka dopřeje. Starejte se o své vlasy a ony vám to vrátí. Tady máte odkaz na prodej šlehačky http://www.extra-vlasy.cz/katalog/z.one---milk-shake/treatmens/produkt/z.one-milk-shake-conditioning-whipped-cream-200-ml-penovy-kondicioner

+ vůně 
+ i malé balení vydrží dlouho
- dostupnost
- cena

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat