Eos lip balmVítejte u článku o hodně kontroverzním balzámu na rty. Určitě jste si všimli, že zhruba před měsícem se v českých drogériích objevily Eos balzámy na rty. Konkrétně vím o nabídce Dm Drogerie a drogerie Rossman. První zklamání přišlo hned když jsem našla v drogerii místo, kde eosy byly. Jen 4 varianty?! No to snad ne! Konečně je v Čr, a v tak chabém výběru? No nic snad si vyberu....

A vybrala jsem si. Koupila jsem si jahodový a nechala za něj v obchodě 160,-. Ano cena je vyšší, ale při koupi tohoto balzámu z ciziny je téměř stejná. Teď ale nastává otázka cena a kvalita. Bohužel spousta lidí zastává názor “předražený jelení lůj”. Já nemohu souhlasit. Ano cena je vyšší, ale mě pomohl od koutku se, kterým jsem bojovala asi měsíc a půl. Navíc trpím hodně na suché rty a eos skvěle hydratuje, na začátku se mi zdál tužší, ale teď mi to vůbec nepřijde. Navíc krásně voní a když ho ze rtů slíznete má i dobrou chuť - na balzám. A jen tak pro informaci nebarví rty :-)

Bohužel když jsem včera byla v drogerii, ani jeden eos tam nebyl. Je pravda, že se na něj hodně lidí do drogerií vrhlo, aby měli konečně svůj Eos. Nebudeme si nic nalhávat byla jsem jedna z nich. Nezbývá mi než doufat, aby alespoň 4 nabízené varianty byly opět v drogeriích. Mám v plánu si ještě jeden do zásoby koupit. Vřele doporučuji všem, kteří trpí na suché, popraskané rty nebo na opary, tento balzám vás toho zbaví.

+ hydratace

+ vůně, chuť

+ balení

- cena

- dostupnost

- málo variant

Tak zase příště u dalšího článku :-)

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat