A co skrývá ta vaše?

Krásné teď už opravdu podzimní odpoledne všem. Dnes jsem se rozhodla odhalit vám, co skrývá má kosmetická taštička a zároveň napsat recenzi na kosmetickou taštičku koupenou z Ebay. Tak jdeme na to.

První vám povím něco málo o mé kosmetické taštičce pořízené z ebay. Jsem s ní naprosto spokojená a za 46,- udělá hodně parády. Určitě se o ní ještě zmíním ve videu o nákupech na Ebay. Každopádně tahle taštička je dostupná v mimo jiné i v královské modré, světle modré a oranžové. Skrývá v sobě dvě maličké kapsičky a jednu větší. Můžu říct, že já ji jen přendávám z jedné kabelky do druhé a jsem s ní naprosto spokojená. Najít ji můžete na tomto odkazu http://www.ebay.com/itm/301372172768?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=600358225169&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Má ji i moje sestřička a sdílí stejný názor, takže já určitě doporučuji. :-) A teď hurá na obsah.

Obsah je u mě docela proměnlivý, spíše jsem vám vyfotila stálé osazenstvo taštičky. Většinou do ní ještě přihodím rtěnku, řasenku nebo pudr. Bez čeho bych se ale neobešla je maličký krém na ruce, ten co můžete vidět na fotkách jsem dostala a vůbec netuším odkud je, každopádně krémů je na trhu dost a každý si určitě vybere.
Další nepostradatelná věc je vůně. V tomto případě opravdu nejde o parfém, ale o drogérkovou vůni, kterou se přešplíchnete třeba přes den a bohatě stačí. C-thru je navíc docela oblíbená takže ji možná znáte, je to má neoblíbenější vůně co se týká drogérie. No a co u mě najdete dál? Třeba pilník, protože není horší věci než zlomit si nehet a nemít ho čím opilovat. Poslední věc je balzám na rty, v tomto případě Eos na který si můžete přečíst recenzi. Každopádně já mívám v taštičce i levné balzámy. Tip: v Bille u pokladny jsem objevila jeden asi za 30,- a je boží! :-) Nápis má My Face Pearl Kiss takže jukněte.
Můj další typ spočívá v tom, že si dávám do kosmetické taštičky, kterou mám vždy při sobě, nějaké léky a to třeba na bolest hlavy. Je nepříjemné když vás třeba na nákupech popadne bolest hlavy, a tahle u sebe pořád máte platíčko první pomoci.

Hodnocení taštičky:
+ cena
+ materiál
+ kapsičky vevnitř
- dostupnost na Ebay
- dlouhá doba doručení
 Kabelka na první fotce - H&M
Kosmetická taštička - Ebay
Lak na nehtech - Gabriella Salvete 07
Recenze Eos Balzámu - http://www.pieceofbeauty.cz/2015/08/vitejte-u-clanku-o-hodne-kontroverznim.htmlShare this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat