Essence eyeshadow - Velká recenze - Swatch

Ahoj u dnešní druhé recenze. Tentokrát o nových paletkách od Essence. Tyto paletky jsou k dostání v několika variantách: All about vintage, All about nudes, All about bronze, All about roses, All about grays. Já jsem si pořídila All about roses a bronze abych pro vás mohla udělat recenzi. Paletky stojí 120,-  jsou k dostání například v DM a Rosmannu. Obě paletky jste mohli vidět v mém #1 Shopping Fever videu.
V každé paletce najdete 8 stínů. Paletky obsahují třpytivé a matné stíny. Obě paletky obsahují stín na rozjasnění vnitřního koutku. U jednoho nebo dvou stínů se mi zdá že trochu práší, ale ne moc. Stíny krásně drží na víčku a mají krásnou pigmentaci. Jen jedna velká nevýhoda je, že pokud máte na očích některý ze třpytivých stínů, kterých je v paletkách převaha, máte všechny třpytky pod očima a záříte na kilometry. A teď o jednotlivých paletkách.

All about bronze
Tuto paletku jsem si pořídila jako první a je naprosto úchvatná. Všechny stíny jsou s teplým podtónem do bronzova/zlata. Obsahuje všechny stíny se šimerem. Stíny jsou velmi krásné a nádherně se hodí na podzimní líčení. Dokážete s ní vykouzlit jemné denní líčení, ale i trochu dramatičtější look.All about roses
Úžasná paletka na denní líčení. Obsahuje 3 matné stíny a 5 se šimerem. Obsahuje jeden matný stín vhodný na projasnění oblasti pod obočím. S touto paletkou určitě nešlápnete vedle. S touto paletkou vykouzlíte za pár minut jemné denní líčení.
+ cena
+ dostupnost
+ pigmentace
+ výdrž
- u třpytivých stínů opadávání třpytek 

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat