Garnier Fructis Densify - Recenze

Krásný úterní večer, dnes vám přináším recenzi šampónu na vlasy, který jste mohli vidět v mém videu #1 Shopping Fever. Šampon jsem koupila v Rossmanu za 69,90,- je to větší balení obsahující 400ml a bohužel momentálně lituji, že jsem pořídila větší balení. No, ale pojďme na recenzi.

Obecně vzato šampony hodně střídám a když mi nějaký sedne, používám ho déle a pak jdu zase na další. Před Fructisem jsem používala šampon proti lupům, protože se mi teď hodně objevily. Mám zkušenost, že změna šamponu právě proti lupům občas pomůže, takže to určitě vyzkoušejte. Bohužel mi tento šampon proti lupům nepomohl, ale to mu nemůžu mít za zlé, když to není jeho práce. Nicméně ani po jiných stránkách mi nevyhovoval, dříve mi stačilo umýt si hlavu 2x týdně, momentálně musím skoro každý druhý den. Vlasy se mi po tomto šamponu šíleně mastí. Jediná jeho výhoda je vůně, voní po granátovém jablku. Šampon má vytvořit objemnější a hustší vlasy. No tak to ani omylem, pokud nepoužiji další přípravky na vlasy na které jsem zvyklá, vlasy působí rozčepýřeným dojmem.

Shrnutí:
Tento šampon za sebe bohužel nemůžu doporučit, vůbec nesplnil moje očekávání a dost lituji velkého balení, ale asi přestanu požívat. Je to snad první šampon, který mi až ta nesedl. Proto si vždy kupuji velké balení ať mám na chvíli pokoj, vůbec mě nenapadlo že mi některý šampon udělá takovou tragédii s vlasy


+ vůně 
+ cena
+ dostupnost
- efekt
- nesplnění očekávání
- potřeba častějšího mytí vlasů 

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat