Garnier skin naturals - Recenze

Krásný podvečer, dnes se podíváme na krém, který mám ve své skin care poslední měsíc. Jde o krém Garnier skin naturals 24H Hydrating cream pro normální a smíšenou pleť. Moje pleť mi přijde jako  normální a krém jsem začala používat protože si myslím, že každá pleť namáhaná make-upem potřebuje péči navíc. Tento krém jsem kupovala v Rossmanu za 79,90,- obsahuje 50ml a byl v dostání pro všechny druhy pleti.

Krém je tedy určen pro normální a smíšenou pleť, obsahuje výtažky z lopuchu a hydratační glycerin. Měl by zajišťovat 24h optimální hydrataci. Krém se má aplikovat na odlíčenou, vyčištěnou pleť krouživými pohyby.

Krém používám asi měsíc, používám ho 2x denně ráno a večer. Můžu říct, že mě překvapila vůně krému, která je velmi příjemná, není vůbec přeparfémovaný a přitom po aplikaci provoní pokožku ve které se vůně velmi dlouho udrží. Hydrataci plní obstojně, pleť je po něm velmi příjemně "nacucaná" = hydratovaná :-). Pleť je po něm velmi příjemná na dotek. Tento krém má taky bojovat proti toxinům, no to asi jen tak neposoudím, ale zní to dobře tak snad to i dělá :-). Myslím, že i balení je dostatečně veliké a vystačí docela dlouho, mám pocit, že mi krém snad ani neubývá. Za mě tedy velmi doporučuji, až mi krém dojde určitě se k němu ještě někdy vrátím.

+ cena
+ parfemace
+ hydratační účinky

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat