Nivea dvoufázový odličovač - Recenze

Krásné dopoledne, dnes se podíváme na zoubek dvoufázovému odličovači od Nivei.
Věřím, že většina z vás tento odličovač zná. Na trhu je už velmi dlouho a většině uživatelů vyhovuje. Je k dostání snad v každé drogérii a je to opravdu taková stálice mezi odličovači :-) Cena kolem 120,- bohužel nevím přesně a také záleží na cenně každé drogérie. Lahvička má 125 ml a při mém denním používání mi vydržela asi 2 měsíce, což mi přijde slušné.
 A můj názor na něj?
Odličovač je dvoufázový a olejový, před každým použít je potřeba protřepat aby se obě složky spojily. Slibuje odstranění i extra voděodolné řasenky a make-upu. Musím se přiznat, že já tento odličovač používala úplně na vše. Ať jsem měla řasenku voděodolnou nebo ne, tento produkt pro mě byl jasnou volbou. Je velmi šetrný k řasám, téměř žádná při odlíčení nevypadne, po odlíčení zanechá pleť svěží a na chvíli trošku mastnou po olejové složce. Nemusíte se ale bát, mastnota za chvilku zmizí a zbude jen krásně odlíčená pleť. Zvládne během krátké doby, velmi dobře odlíčit opravdu všechno.
Jde o velmi kvalitní výrobek, který mohu jen doporučit. Můj už je téměř na dně, v řadě stojí Garnier, který má po Nivee velmi slušnou konkurenci, tak uvidíme jak si povede.
K tomuto odličovači se jistě ještě někdy vrátím.


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat