Sephora obličejová textilní maska - recenze

Krásné sváteční odpoledne, dnes se podíváme na zoubek textilní masce na obličej, kterou jsem koupila v Sephoře. Sephora nabízí pestrou škálu těchto masek, prakticky pro každý typ pleti. Proto pokud hledáte ideální masku právě pro váš typ, zkuste nakouknout do Sephory. Já jsem si pořídila masku se zeleným čajem, která má pleť matovat a bojovat proti nedokonalostem. Cena masky je 95,-. Sephora dále nabízí i noční masky a masky pod oční okolí a já si myslím, že určitě stojí za to vyzkoušet.

Jak na to?
Postup aplikace masky je velmi jednoduchý a zvládne ho opravdu každý.
1) Vyčistěte si pleť a nechejte ji uschnout
2) Vybalte masku z obalu a položte ji na obličej
3) Masku nechejte cca 15min. působit poté masku sundejte a jemně masírujte obličej aby se látky z masky co nejlépe vstřebaly

Jak říkám velmi jednoduché a můj názor?
Jediné s čím jsem měla problém nebo se spíš bála, bylo rozdělání masky. Ale zvládla jsem to a maska se nikde neroztrhla. Poté jsem si na 15min dala plátky okurku na oči a relaxovala. Maska příjemně chladí a okurky na očích taktéž. Potom jsem jen masku sundala, jemnými krouživými pohyby jsem masírovala obličej a je hotovo. Myslím, že použití je velmi praktické a rychlé. Nezdržujete se omýváním zbytků masky což je velmi komfortní a zároveň máte odpočinutou a hydratovanou pleť. Maska byla navíc velmi napuštěná takže se nemusíte bát, že by byla po pár minutách suchá.
Moje matující maska fungovala skvěle, pleť je hydratovaná, ale zároveň není mastná je krásně matná.  Nedokonalosti jsem měla jen minimální takže nemůžu soudit jak například působí na akné.

Shrnutí
Tato maska je sice dražší než normální masky z drogérie, je však také komfortnější. V čemž vidím její veliké +. Každý si najde masku určenou pro jeho typ pleti. Maska se zeleným čajem není určitě poslední, kterou vyzkouším, už si brousím zuby na další typy a pokud je vyzkouším, určitě vám opět přinesu svůj názor. Podle mě ideální pokud si chcete udělat chvilku pro sebe, kdy budete jen relaxovat a věnovat se sama sobě. Pokud byste chtěli vědět další informace o maskách, nebo popř. jaké jsou k dostání podívejte se na tento odkaz http://www.sephora.cz/znacky/made-in-sephora/masky-sephora/pid3073.html  Zde se dozvíte vše, co by vás mohlo zajímat.

+ rychlost
+ pro všechny typy pleti 
+ výsledek
+ komfort
- cena 
- dostupnost jen v prodejnách Sephora 


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat