Velká recenze - Miss Sporty - Swatch

Krásné pondělní odpoledne, dnes vám opět přináším větší recenzi laků na nehty, tentokrát od značky Miss Sporty. Určitě tuhle drogérkovou značku znáte. Upřímně, moc produktů jsem zatím od Miss Sporty nevyzkoušela, ale jednou z mála věcí co jsem vyzkoušela jsou právě laky na nehty. Laky na nehty mě velmi příjemně překvapili, nejen cenou která je plná 45,- ve slevě 29,90,-, další věc je výdrž, která je přímo neuvěřitelná. Krásně se lakují a ten výběr barviček je neskutečný.
Pojďme se teď podívat na laky, které mám doma já, momentálně jsou 4 ale určitě u tohoto čísla neskončím. 

5106
Dokonalá modrá barva, která svou sytostí překonala má očekávání. Krásně se lakuje, velmi rychle schne a vydrží vám na nehtech krásných 7 dnů. Skvěle kryje ve dvou vrstvách a nehtům dodá gelový vzhled. Není potřeba použít top coat. Za mě TOP.

5127
Druhý lak v mé sbírce je krásná nude hnědá barvička, nude na nehtech mě asi nikdy neomrzí a když můžete mít doma zrovna tuhle a za tak úžasnou cenou? Tak ji tam přece nenecháte. :) Stejně jako modrý lak, krásně kryje, schne rychle a drží jako čert. 
5141
Můj první červený lak a hned taková pecka! Doporučuji a to jednoznačně. Je to jeden z laků, které slibují gelový vzhled, to mi spíš přijde u všech ostatních tento má spíš želé vzhled, ale vůbec mi to nevadí. Vydrží týden úplně bez problému, jen u odlakování máte červené celé prsty. Ale dá se to přežít :) Pokud ho chcete vidět na nehtech mrkněte na instagram.
5110
Poslední lak, který jsem si doposud koupila, je tato fialová. Velmi jsem se těšila, až si ho nalakuju. Ale bohužel, docela mě zklamal. Čekala jsem plnější barvu, lepší krytí. Spíš mi připomíná želé laky. Musela jsem dávat 3 vrstvy. Schne rychle, ale tento lak je za mě zklamání. Nicméně Miss sporty má velký výběr barev a já budu testovat dál a přidávat další recenze.
Všechny laky můžete vidět v mém první #ShoppingFever videu takže určite mrkněte na https://www.youtube.com/channel/UCvlq9xewfOKtIIVrwTDpv4Q 

5139
Nádherná růžová barvička, kterou jsem si koupila nedávno. Krásně se lakuje jako všechny laky Miss Sporty, schnutí do 1 minuty. Vzhled má spíš želé a není plně krycí zato ale vydrží celý týden bez problému. Je to další barvičkou, kterou můžu jenom doporučit. 


+ cena
+ velká škála barev 
+ dostupnost
+ výdrž 
+ krytí 
+ snadné odlakování
- u některý je krytí slabší 

Share this:

JOIN CONVERSATION

2 komentářů:

  1. Ahoj,také jsem dělala recenzi na tyto laky a také jsem chválila. Laky Miss Sporty jsou za svou úžasnou cenu opravdu top. Já jich mám 13 a stále rozšiřuji :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, taky plánuju rozšiřovat, protože ta jejich škála barev je super. Určitě se podívám jaké barvičky máš ty. :-)

      Vymazat