Mé nové přírustky do hair care - Syoss a Wella

Ahoj všichni nebo spíš dobrý večer. :-) Vítám vás u nového článku, který bude o další části mé péče o vlasy. Určitě jste na instagramu zaznamenali razantní změnu střihu, která proběhla v rámci pořadu a sálónu New You. O proměně pro vás plánuji samostatný článek, popř. video tak se nechte překvapit.

V první řadě se vám všem mým čtenářům omlouvám, že v poslední době nebyl žádný článek. Toto je způsobeno mým nástupem na vysokou školu, konkrétně Univerzitu Karlovu. Je to opravdu časově náročné, ale snažím se vší silou připravit, natočit a sestříhat videa a nakupovat věci na články.

S novým účesem do mé hair care přibyly nové věci, tak se spolu na ně pojďme podívat.

První věc, která obohatila mou kosmetiku je suchý šampon od firmy Syoss. Suchý šampon používám proto, že velmi často vlasy vlním a potřebuji do nich dostat objem. A protože nemám ráda tužidla, suchý šampon pro mě byl druhou volbou. Navíc vám při jeho použití zůstanou vlasy déle svěží, resp. nejsou mastné. Suchý šampon nabízí samozřejmě i jiné firmy, momentálně je novinkou suchý šampon od firmy Batiste, cena všech je skoro stejná +- 140,-. Každopádně teď už k šampónu Syoss. Rovnou můžu říct, že svůj účel plní velmi dobře, do vlasů vnáší objem a zároveň nikde nevidíte bílí prášek ve vlasech. Což je jedno velké plus. Nemá ani nepříjemný zápach. jako je tomu u jiných šampónů, ba naopak vůně je také příjemná. A shrnutí? Super produkt z trochu dražších řad, ale určitě stojí za to vyzkoušet.

+ nezanechává prášek ve vlasech
+ dělá hezký objem
+ prodlouží svěžest vlasů
+ hezky voní
- vyšší cena 

Druhý produkt, který jsem si pořídila je lak na vlasy od firmy Wella. A bohužel u něj už to není taková hitparáda. Abych pravdu řekla, koupila jsem si jej na rychlo v Kauflandu, protože jsem na další den nutně potřebovala lak. Vybírala jsem schválně sílu 3, protože si dobře vzpomínám, že silnější mi vždy na vlasech udělala kapky, které slepily vlasy tak, že se s tím ani nůžky nedomluvily. :-) Proto jsem doufala, že trojka bude zlatý střed, který tohle neudělá. No víte co znamená myslet. :-D Takže tento produkt je naprosté zklamání. Kapky sice nedělá, ale vůbec nedrží i když tam toho člověk nastříká půlku spreje. Příjde mi, že vlastně bez nej, by účes vydržel úplně stejně dlouho. Tento lak vypotřebuji, ale jen proto abych ho nevyhodila. Další nákup bude určitě od jiné značky. A pokud máte nějaký tip, neváhejte napsat do komentáře. :) Samozřejmě budu ráda za jakýkoliv komentář. :)- neudrží účes
+ neslepuje
- ale taky prakticky nic nedělá
- za mě nedoporučuji

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat