Miss Sporty Check Matte - Velká recenze - Swatch

Dneska jsem se rozhodla zásobit vás novými recenzemi, další dnešní recenze a zároveň swatch bude patřit lakům na nehty od Miss Sporty. Tyto laky mám velmi ráda a když jsem zjistila, že přišly na trh s novými matnými laky musela jsem je vyzkoušet. Laky jsou tři a první zklamání byl jeden z laků, taková svítivě růžová barva, což upřímně řečeno, není má oblíbená podzimní barva a navíc jsem si ji vůbec nedokázala představit v matné verzi. Proto vám přináším recenzi zbylých laků, ty jsou dva. A jeden hezčí než druhý. U obou se dá říct, že krásně kryjí ve dvou vrstvách, jsou to nádherné podzimní barvičky, rychle schnou a mají matný finish. A teď pojďme na každý zvlášť,

5140 - Šedá
Dokonalá šedá barva, jak vyšitá na podzim. Za mě TOP, který musíte mezi své laky hned zařadit. Jak ž jsem psala, krásně kryje i schne. Finish je dokonalý a barvička je velmi zajímavá. Štěteček je stejný i u druhého laku a je naprosto úžasný pro vás které máte malé nehtové lůžko a nemáte rády laky s velkým štětečkem, s tímto se trefíte do černého.

5140 - Zastřená růžová
Když teď píšu čísla laků docela mě překvapilo, že mají oba stejné. No každopádně barvy si nejsou až tak podobné, aby si je někdo spletl. Pojďme k této krásné barvičce. Zprvu jsem k ní byla skeptická, protože lak tohoto odstínu jsem nikdy neměla a spíše jsem se jim vyhýbala. Tento mě ale naprosto vyvedl z omylu. Je to dokonalá barva na podzim jako stvořená, připomíná mi barvu listí, když to ještě není hnědá ale taková zastřená zvláštní barvička. Naprostá pecka a za mě hit podzimu.

PS: Oba laky vydrží velmi dlouho (cca 5 dní) a nepotřebují top coat.

+ Matný finish
+ Výdrž
+ Cena
- Barva třetího laku za mě nezajímavá
- Pouze tři odstíny

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat