Recenze dvou levných řasenek od Essence

Krásný večer všem, dnes nakoukneme na dvě řasenky od firmy Essence, půjde jen o krátkou recenzi, ale snad i ta pro vás bude zajímavá. Každá řasenka má na sobě napsáno na co je, první je na objem, druhá na vzhled umělých řas. Jedna mi sedí méně a druhá víc. Společnou mají cenu 94,-.  Pojďme nakouknout na každou zvlášť.

Lash Princess - False lash effect mascara
Tato řasenka byla tuším na trhu první. Má tlustší rovný kartáček s větším množstvím štětin. Její konzistence je tekutější a je vhodnější spíše na dramatičtější pohled. Řasy mírně slepuje a musí se s ní pracovat opatrně. Musíte také počítat s tím, že se hodně obtiskává. Dá se dobře navrstvit a když si dáte záležet vytvoříte s ní krásné řasy, jen opravdu pozor na to jak slepuje.

Lash Princess - Volume mascara
Tato řasenka je za mě bomba. Má prohnutý kartáček s menším množstvím štětinek. Její konzistence je méně tekutá než u předchozí řasenky. Velmi krásně rozděluje řasy a zachytí každou řasu. Dá se skvěle navrstvit, při první vrstvě je vzhled spíše přirozený, ale pokud přidáte další vrstvu je vzhled dramatičtější. Vůbec se neobtiskává, rychle schne a vůbec řasy neslepuje. Tuto řasenku vám mohu jen doporučit, není na ni žádná reklama, což je možná škoda, protože je vážně skvělá.Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat