Balea čistící pleťový gel - Recenze

Krásný páteční večer všem.
Před nedávnem jsem si v Dm Drogerii pořídila pleťový čistící gel a byla jsem na něj velmi zvědavá. No a jak jsem spokojená už zjistíte v recenzi.

Tento čistící gel je pro normální a smíšenou pleť. Je určen pro denní důkladní a jemní čištění normální a smíšené pleti. Odstraňuje z pleti veškeré nečistoty a make-up. Výtažky z lotosových květů a bambusu pleť zklidňují, zjemňují a chrání ji před podrážděním. Provitamín B5 pleť osvěžuje a dodává ji hydrataci a chrání před vysoušením. Pleť bude dokonale čistá, svěží a vláčná. Toť vše co píše výrobce na obalu. A teď už můj názor a účinky na mé pleti.

Bohužel vše jsem si kupovala pro normální a smíšenou pleť a v současné době trpím spíš pletí suchou. I tak ale tato emulze předčila mé očekávání. Je to úžasný pomocník pokud nemáte rády odličování řasenky, kdy máte pořád černé pod očima. Velmi tuto emulzi oceňuji když se mi večer nechce odličovat a ráno už je řasenka hodně zaschlá a opadaná je velmi příjemné pleť opláchnout a omýt právě touto emulzí. Na pleti je velmi příjemná. Aplikuje se na mokrou pokožku a vytvoří jemnou pěnu, pleť masírujete a tím odstraňujete make-up, poté opláchnete. Je vhodná i na odličování očí, vůbec nepálí pokud se do nich náhodou dostane. Velmi efektivně odličuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Tento přípravek jsem si oblíbila natolik, že už prakticky skoro vůbec nepoužívám dvoufázový odličovač, po použití emulze jen přejedu obličej micelární vodou, kdyby někde nebyla emulze pořádně omytá. Je to můj opravdu oblíbený pomocník v péči o pleť.


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat