Gabriella Salvete - Recenze a Swatch

Dobrý večer všem, nedávno jsem si pořídila dva nové laky od značky Gabriella Salvete a jak jsem s nimi spokojená zjistíte právě v této recenzi.

Určitě už jsem buď ve videu nebo v článku psala, že laky od této značky mám velmi ráda, ale opravdu je nekupuji za plnou cenu. Přece jen 89 - 99,- mi přijde dost. Nicméně narazila jsem v jedné prodejně Rossmannu na velké slevy a dva laky jsem si ulovila do sbírky. Červený odstín 175 je nová podzimní edice a růžový 02 je stálá nabídka.


Bordó 175 
Naprosto dokonalý odstín na podzim. Tato barva mě snad do jara nepřestane bavit. Na každém světle vypadá jinak, na tmavém vypadá skoro do černa na sluníčku má nádherné bordó odstíny. Naprostá dokonalost laku spočívá i ve snadném lakování a ultra rychlém schnutí. Nádherně kryje ve dvou vrstvách, dokonce bych řekla, že ani pouze jedna vrstva nevypadá nejhůř. Štěteček je malinký, proto je vhodný i pro ty z vás které máte krátké nebo malé nehty. Tento lak navíc obsahuje zpevňující složku pro vaše nehty, tzn. neměl by nehty oslabovat tak jak se tomu děje u jiných značek. Výdrž taky krásná i bez nadlaku, cca 5 dnů. Naprosté podzimní must have mezi laky.

Růžový 02
U tohoto laku mě mrzí psát růžový, protože jeho barva je mnohem více než jen růžová. Je to na jednu stranu barbie pink a na jiném světle zastřená růžová. Tento lak mě také nesmírně baví. Štěteček je stejný jako u předchozího laku. Lakuje se krásně a stejně rychle i schne. Stejně jako u předchozího není nutné dávat nadlak. Výdrž 5 dnů.


Gabriella Salvete laky prostě umí a to se jim musí uznat, Bordó není určitě poslední barva kterou jsem vyzkoušela z podzimní edice.
Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat