My winter lip care + velká recenze

Ahoj všichni :)

Dnes vám ukážu celou moji zimní péči o rty. Protože v zimně jsou rty více náchylné k praskání a tvorbě oparů věnuji jim maximální péči. Co ale čert nechtěl, když jsem jela asi po měsíci domů nechala jsem tam můj nejoblíbenější produkt, který mám u sebe pořád. A to je Eos, naprosto jej miluji a recenzi na něj můžete najít mezi staršími články. Když jsem zjistila, že se mnou eos nejede domů hned jsem si řekla, že to bude chtít jiné výrobky aby mé rty nestrádaly. Tady máte ukázku a recenze všech věcí, které mě doprovází buď celý rok nebo sezóně. 

Balea malinový balzám na rty
Tento balzám mě upřímně docela zklamal. Cena 29,- je stejná jako u jiných výrobků např značky Astrid. Čekala jsem, že bude jemně pigmentovaný, tak jak znám jiné balzámy jiných značek. Barvu tedy neobsahuje žádnou, i když je tyčinka růžová, což by vůbec nevadilo. Co mi trochu vadí, že ani žádnou vůni neobsahuje. Vše bych přežila, ale ta hydratace je taky na velmi nízké úrovni. Proto je můj závěr takový: Tento balzám ve stavu nouze použiji, jinak jej nevyhledávám. 
Astrid balzám na rty s heřmánkem
Další tyčinka, kterou používám je Astrid. Tento balzám mě velmi mile překvapil. Heřmánek rty velmi zklidňuje a tyčinka rty krásně a dlouho hydratuje. Je bez parfemace a barvy. Cena taktéž okolo 29,- a mohu jen doporučit.
Labello Lip butter Raspberry Rosé
Naprostá dokonalost, po Eosu druhá nejoblíbenější věc na rty. Krásně hydratuje, nebarví, dlouho ochrání rty. Bála jsem se aby se máslo neroztápělo, ale krásně drží a až když do něj šáhnete začně se krásně roztírat. Navíc má dokonalou vůni. Cena okolo 56,- Tohle máslo vám všem doporučuji. Jediná nevýhoda tohoto produktu je, že si jej asi nenamažete v tramvaji když máte ruce ne zrovna čisté. V takovém případě je dobré nosit antibakteriální gel nebo si prostě namazat rty tyčinkou.
Zázračný kelímek od Oriflame
Snad jediný výrobek od této firmy co mi vyhovuje. Tento kelímek nepoužívám na nic jiného než na rty. Když je nejhůř použít se dá, ale nic extra nečekejte. Je ovšem na výběr z velmi krásných vůní, nevýhoda je, že pokud je neuvidíte u někoho jiného nevíte jak voní. Nic méně dají se použít, ale jsou velmi mazlavé a velmi rychle se topí. Používám je už velmi dlouho, patří k mým stálicím, které nezklamou při oparu.
Lipsticann
Balzám na rty v kelímku s obsahem léčivého konopí. Moje celoroční stálice, která nikdy nezklame. Je velmi hutný a na rtech vydrží velmi dlouho. Nic méně nejvíce pomáhá při oparu a koutku. Na hydrataci moc dobrý není. Každopádně v mé kabelce nesmí chybět, máme jich doma několik.


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat