Levné štětce z Ebay hit nebo propadák?

Krásné dopoledne s článkem který jsem velmi dlouho plánovala. Když jsem začala s líčením říkala jsem si, že je přece zbytečné kupovat velmi drahé štětce, že si objednám něco z Ebay a uvidím jak mi to půjde. A jak to dopadlo? Stačily mi štětce za pár korun nebo je potřeba výbava za několik tisíc?

V první řadě je potřeba říct, že se bavíme o začátku líčení a o tzv. naučení. A k tomu, jak už jsem napsala, jsem se rozhodla využít štětce z Ebay. Mám jich samozřejmě víc, vybrala jsem zatím pouze tyto dva, pokud by se vám ale recenze líbila můžu napsat na spoustu dalších štětců podobné články. A jdeme na to.

První štětec na pudr
Tento štětec mě velmi překvapil, nečekala jsem, že bude mít takto husté štětiny. Je velmi příjemný na dotek a jeho štětiny jsou velmi jemné, dlouhé ale zároveň poměrně komfortně husté na nanesení pudru. Nicméně tento štětec je vhodný pouze na pudr, nebo pokud jej zmáčknete lze lehce konturovat, ale nic velkého. Tento štětec jsem kupovala z tohoto odkazu http://www.ebay.com/itm/261928568436?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Jediná nevýhoda byla u tohoto prodávajícího velmi dlouhá doba dodání přes měsíc a půl. Ale hold  když nakupujete na těchto zahraničních eshopech musíte s tím tak trochu počítat. Cena jak můžete zjistit v odkazu je 60,-Druhý štětec
Druhý štětec má velmi husté a krátké štětiny. Na omak velmi příjemný a hebký. Tento štětec je použitelný na mnoho věcí, záleží na každém. Já zastávám teorii, na co vám štětec pasuje na to ho taky používejte, neřiďte se hesly tohle je štětec na make-up a tohle na korektor, záleží to pouze na vás a vaší fantazii. Na co jej tedy můžete použít, v prvé řadě na zapracování makeupu, korektoru, pudru velmi dobře se s ním konturuje a když se snažíte tvářenku s ním také nanesete. Naleznete jej na tomto odkazu http://www.ebay.com/itm/131567961600?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Cena je opět velmi nízká a štětec poslouží velmi dobře.


Tyto štětce jsou mými favority mezi štětci pořízenými na Ebay, mám ale i propadáky. Napište mi jestli by jste i na ně chtěli článek. Doufám, že se vám tento článek líbil krásnou třetí adventní neděli vám všem.

Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat