Merry Berry - Recenze Rozjasňovače

Po velmi dlouhé době vás vítám u nové recenze. Jak se blíží zkouškové období mám stále méně času na recenze a videa. Doufám, že vás budu dost zásobovat alespoň v období vánočních svátků. První z řady recenzí co jsem si plánovala, byla právě tato na nový produkt od Essence z vánoční limitované kolekce s názvem Merry Berry.
Jak už možná víte z videa s listopadovými nákupy, tato limitka mě moc neoslovila. Byla jsem ale velmi zvědavá na rozjasňovač, protože ty obecně nemívají špatné. Rozjasňovač jsem si pořídila po dlouhém hledání, a jak tedy obstál?

První je nutno říct, že mám odstín 01 i love my golden pumps, mám ale pocit, že to byl jediná odstín. Ale to jen tak na začátek. V obchodě se mi zdál produkt s poněkud výrazným žlutým podtónem, ale znáte to ty umělá světla v obchodech velmi rády zkreslují, a tak i přes tohle zdání skončil v nákupním košíku. Nakonec se ukázal, že světla klamaly, ale ne až tak jak jsem původně doufala. Rozjasňovač má opravdu silný žlutý podtón a bude tedy slušet např. slečnám se zlatavou, teplou barvou vlasů. Moje vlasy i pleť jsou také spíš do teplého podtónu. Nicméně objektivně produkt nepráší, má dobrou pigmentaci i na jemné nabrání štětečkem. V tomto ohledu velmi překvapivé. Prakticky se jedná opět o velmi zdařilý produkt, i když jsem jím v začátcích nebyla příliš nadšená (viz video) :). Na fotkách snad trošku vypozorujete odstín, je hodně těžké zachytit ho foťákem :). PS: design hvězdiček na pudru je dokonalý
Cena produktu je okolo 100,-

Za mě snad jediná použitelná věc z této vánoční limitky. :) A velmi mě mrzí, že k nám nedojdou i jiné limitované edice od této firmy.
Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat