PF 2016

Milé čtenářky, milí čtenáři
rok se s rokem sešel a nás čeká po rozbalování dárečků u rozsvíceného stromečku oslava Nového roku. V těchto dnech se hodně z nás ohlíží do minulosti a přemítá. A já jsem si řekla, že vám napíšu tentokrát ne kosmetický článek, ale také takové ohlédnutí za minulým rokem.

Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla tento blog spustit. Já vím, že žádný začátek není jednoduchý, ale kdyby byl už by to nebylo ono. O blogu jsem začala uvažovat, protože mě neskutečně začala bavit kosmetika a o své zážitky a názory, ať pozitivní či negativní jsem se chtěla podělit, protože sama ráda čtu články u ostatních blogerů. tento rok byl opravdu velmi časově náročný a blogu jsem tím pádem mohla věnovat méně času, než jsem sama chtěla. Mé předsevzetí do Nového roku tedy určitě bude  pravidelnost a určitý počet článků týdně. Držte mi palce, ať to zvládnu.

Další pro mě důležitý krok byl YouTube Channel, u kterého jsem hrozně ráda, že jsem se do takové věci pustila. Techniku kterou natáčím, střih i kvalitu videa se snažím zlepšovat co to jde. Mám spoustu nápadů na videa, ale opět mi chybí volný čas. Nicméně v novém roce bude  bude nových videí dostatek. Pokud máte nějaký svůj nápad, jaké video by vás ode mě potěšilo napište mi, ráda natočím něco na vaše přání.

A teď trochu vánočně. Ježíšek mě obdaroval spoustou kosmetiky a mimo jiné i štětci od PetryLovelyHair. Velmi se těším až vše otestuji a své pocity zprostředkuji právě vám. Vánoce jsou, ale kromě dárků, svátky pohody, klidu a hory cukroví. Užívejte tedy s rodinou a těšte se na nové zážitky, které nám rok 2016 přinese.

Krásný zbytek Vánočních svátků
Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat