Reakce na hydratační masku

Ahoj všem. Všichni určitě víte, že pro vás velmi ráda testuji nové masky, v poslední době hlavně hydratačního typu. Jednou takovou maskou byla právě i od Ellie což je značka prodávaná v Teta drogeriích. Nutno podotknout, že původně jsem zvažovala koupi denního hydratačního krému, nakonec jsem ale pořídila pouze masku.A ještě že tak. Že to dnes nebude článek úplně o recenzi se můžete přesvědčit již z fotek. A jak k tomuto výsledku došlo?

Masku jsem si aplikovala podle návodu na předem vyčištěnou pleť. Maska měla na obličeji zůstat 10 - 15 minut,  menší problém nastal když mě maska začala mírně pálit. Ale tato reakce se mi stává i u vyzkoušených masek, dobře tohle jsem ještě ignorovala. Když ale přišla nesnesitelná horkost v oblasti obličeje, začala mě z toho tepla bolet hlava a celkové kůže na obličeji byla velmi napnutá, řekla jsem si dost. Masku jsem smyla poté dočistila micelární vodou pro citlivou pleť. Měli by jste mě vidět, když jsem se podívala do zrcadla. Takovou rekci jsem nikdy neměla, a mám za to že normální nebyla. Přesná červená linie, podle které se dalo poznat kde jsem masku měla a kde ne. Hrůza, horkost nepřestávala. A já se bála že mi lajna a červený obličej zůstanou do dalšího dne. Naštěstí tato reakce do dvou hodin odezněla.

Nikdy jsem neměla takovou reakci na žádný přípravek, na nic alergická nejsem. Tak nějak nevím čím to bylo. A co vy? Používáte masky, krémy od této značky? Ráda bych věděla jestli vám vyhovují nebo máte někdo podobný problém. :)Share this:

JOIN CONVERSATION

1 komentářů:

  1. Dneska se mi stalo to samé. Nechápu. Škoda, že jsem se na internet nepodívala dřív, mohla jsem si ušetřit rudý obličej.

    OdpovědětVymazat