Laky Gabriella Salvete recenze a swatch

Krásný sobotní večer,
v tomto článku vám ukážu další swatche nádherných laků od Gabriella Salvete. Tyto laky mám velmi ráda a jakmile jsou ve slevě vždy podlehnu. Začala jsem je používat i s base coat a top coate -em které jsem dříve nepoužívala. Výdrž laku to prodlouží o 1 - 2 dny. Takže když se hodně snažíte a neděláte zrovna jarní úklid těch 5 dní lak vydrží krásně a ty zbylé dva dny už půjde poznat, že nejde o čerstvou manikůru. Všechny odstíny se lakují krásně a v celku rychle schnou. Štěteček je tenký, vhodný pro začátečníky. A teď k jednotlivým odstínům.

127
Tento odstín jsem dostala na Vánoce a přiznáme se, že vidět ho v obchodě asi mě nezaujme a v mém košíku neskončí. O to víc mě těší, že mě ním Ježíšek obdaroval. Je to neskutečná metalická fialová barva kterou si zamilujete po první vrstvě. Pro ideální vzhled ale nalakujte vrstvy dvě. Vydrží velmi dlouho i bez pod a nad laku, snad nejvíce ze všech mých GB laků. Tento lak je krásný chameleon který musí být součástí vaší sbírky.


172
Kdo nemiluje nude rty, oči nehty? Snad nikdo. A tento lak je nude skvost. Je pravda, že k dokonalosti jej přivedete až ve třetí vrstvě, ale on vám to oplatí. Svým vzhledem nádherně lichotí prstům a všem délkám nehtů. Tělová barvička, která mi učarovala. Výdrž +- 4 dny.


164
Poslední přírůstek jsem taktéž dostala od Ježíška a je to opět krásný chameleon. Má tolik odlesků! Na světle se tváří dokonce zlatě, obsahuje malinké zlaté třpytky. Ve tmě jde o krásnou lesklou šedo- stříbrno - zlatou barvičku. Výdž +- 4 dny.
Malý tip
Ještě mám pro vás menší typ. Pokud vás trápí suché ruce tento krém je pro vás jak dělaný. Koupíte ho v Oriflame.  Je dostatečně hutný a stihne se v celku krátké době vstřebat.  PS: neobsahuje palmový olej!!Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat