První dojmy z paletky POSH

Krásné sobotní odpoledne. Určitě jste všichni postřehly, že česká kosmetická značka E-style před nedávnem ukázala světu další svou paletku 5 stínů. Tentokrát je to paletka s názvem POSH. Jedná se už o osmou paletku této kosmetické značky. Tato značka je pro mě úžasná hlavně z důvodu, že jde o českou značku kosmetiky což je mimochodem ještě např. Dermacol. Stíny jsou vytvořené firmou Chris cosmetics z jejíž dílny jsou i stíny v paletkách Youtuberky Petry Lovely Hair. Teď už ale k samotné paletce.


Již na první pohled jsem si řekla, že přesně tyto stíny potřebuji mít doma. Přání se mi splnilo díky narozeninám a díky tomu vám můžu přinést tuto recenzi. Paletka obsahuje pět stínů s výrazným shimmerem. Stíny jsou krásně vsazené v plastovém obalu, který obsahuje zrcátko - velmi praktické na cesty a žlábek na vložení štětečku. Velmi oceňuji, že balení neobsahuje štěteček, který stejně nikdo nikdy nepoužívá, alespoň já to tak tedy mám. Když paletku zavřete uvidíte krásné matné pouzdro, které jde velmi lehce otřít v případě zašpinění. Navíc při zavřené paletce můžete okýnkem kouknout o kterou paletku se jedná, okýnkem vidíte stíny vevnitř. Stínů je tedy pět o gramáži 1,9 g, což si myslím, že je krásná gramáž která vám určitě vystačí.

Stíny:
Bílá se shimmerem - barva vhodná pro highlight do vnitřního koutku, asi nejméně pigmentovaná ve swatchi nicméně při použití je pigmentace dostatečná
Stříbrnošedá - Nádherná stříbrná barva s odlesky do zlaté, má studený podtón
Zelená - zelená asi není správné vyjádření k tomuto skvostu, jedná se spíš o tyrkysovou a je nádherná na spodní lince pro "vytažení přirozené barvy duhovky" ideální pro modré a zelené oči.
Zlatá - nejvíce pigmentovaná teplá zlatá s výrazným shimmerem, krásná přes celé víčko
Temně modrá - Tato barvička je kombinace modré a stříbrné, nádherná se stříbrnošedou k ztmavení vnějšího koutku pro kouřový look.
Stíny jsou svou barevností nevšední a mnoho vyslovených názorů zní v jejich neprospěch v kombinovatelnosti. Podle mě to žádný problém opravdu není. Paletka se dá nádherně kombinovat a možností je opravdu hodně. Tím, že mají všechny stíny shimmer je potřebné vlastnit matný stín, ale to snad takový problém nebude. Všechny stíny mě svou sytostí naprosto odzbrojily. Jsou naprosto nádherně pigmentované a jejich vzhled se s nanesením na víčko nezmění. Je pravda, že u těchto stínů doporučuji první udělat oči a až poté makeup protože trochu opadávají, ale není to až tak hrozné, jak u některých mých jiných stínů. Stíny se neslévají a mají dobrou výdrž, dokonce jsem zkoušela s bází od Dermacolu a stíny mi lépe drží bez ní. Odlíčení je taktéž velmi snadné a stíny přes den prakticky vůbec neopadávají.


Moje první dojmy z této paletky jsou velice příjemné a určitě jejího pořízení nelituji. E-style je podle mého názoru velmi kvalitní kosmetika a paletka je za cenu 259,- opravdu nepostradatelná. A co vy? Jak se vám tato paletka líbí? Pořídit se dá na www.dekorativka.cz 


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat