Recenze: Tělové mléko do sprchy Nivea

Ahoj krásky, po hoooodně dlouhé době vás zdravím u recenze dvou produktů.
Tentokrát se podíváme na zoubek tělovému mléku do sprchy a sprchovému gelu. Reklamu na tělové mléko do sprchy známe snad každá, ale jak funguje?

Po dlouhé době mě přepadla nálada koupit si na sprchování "čistou" vůni. A nivea tuto podmínku splňuje dokonale. Pokud jde o sprchový gel, tak co k němu říct, ideální konzistence a příjemná textura. Vůně na vás velmi dlouho vydrží, krásně pění a je velmi příjemný.  A teď k tělovému mléku.

Tělové mléko by se mělo používat po použití a osprchování sprchového gelu. Ideální je používat obojí nivea, aby se vůně nepraly. Velice mě překvapilo, že mléko má stejnou konzistenci tak jak známe normální tělová mléka. Nepění a působí "mastným" dojmem když jej nanášíte. Chvíli necháte působit a poté opláchnete. Pokud jste na tom tak jako já a nebaví vás mazat se po sprše, přitom vaše suchá kůže by to velice ocenila, je tohle mléko právě pro vás. I po oholení nohou kdy kůže potřebuje větší péči, dostačuje maximálně tento typ "namazání". Nezanechává na kůži mastnotu a přitom máte kůži jemnou a hydratovanou. Takže hned po odchodu ze sprchy můžete obléci kalhoty a nemusíte se bát nepříjemného pocitu mastných nohou.

Za mě tedy určitě ano, mléko je velice příjemné a celkově bych jej doporučila i pro sušenky jako jsem já. Cena mléka v akci za malé balení cca 80,-. Sprchový gel cca 40,-


Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat