Recenze - Freedom Pro 12 Secret Rose Paletka

Krásný čtvrteční večer po delší době u článku s recenzí.
A co že to vlastně budu recenzovat? Paletku 12 stínů od značky Freedom, která není v našich drogeriích příliš dlouho. Značku naleznete v drogeriích Teta s obláčkem a jejich produkty nejsou vůbec drahé. Mám od této značky dvě rtěnky a tři paletky očních stínů od té nejmenší po největší obsahující 32 stínů. Ale popořadě první přijde recenze na střední velikost paletky a to tedy paletky 12 očních stínů. Variant je mnoho já mám Pro 12 Secret Rose.

O obalu:
Obal je plastový, nikoho nepřekvapí ale ani neurazí. Bohužel neobsahuje zrcátko, což mi trochu vadí, ale není to žádná tragédie. V obalu je i žlábek a v něm pěnový aplikátor, který nepoužívám už jen z principu (snad mě chápete). Jinak je obal bytelný, nemám s ním žádný problém co se používání a vzhledu týče.

O stínech:
Stínů je, jak už název napovídá, dvanáct. Přesně půl na půl stíny matné se stíny se shimmerem. Co se pigmentace týče nemám sebemenší problém, na swatchi vypadá některé stíny méně pigmentované, ale při použítí báze jsem opravdu žádný problém s pigmentací neměla. Stíny s podkladovou bází drží krásně celý den. Jsou příjemné máslové konzistence a prakticky vůbec nepráší. Jsou všechny úhledně a stejnoměrně zasazeny do plastového obalu.

Celkově o paletce:
Tato paletka je laděná do růžových tonů. Matné stíny nepráší a hezky se ztrácí. Paletka je naprosto samostatná. Pokud hledáte jednu paletku prakticky na všechny příležitosti tohle je jasná volba. Dovolí vám vytvořit jemný denní look ale i večerní dramatické oči. Celkově jsem s paletkou naprosto spokojená a mohu ji jen a jen doporučit, myslím že za cenu okolo 200,- je to velmi krásný kousek, který se ve vaší make-upové sbírce neztratí.

Swatche jsou na přeskáčku. 

S paletkou jsem již natočila tutoriál, tak na něj určitě mrkněte. Share this:

JOIN CONVERSATION

    Blogger Comment

0 komentářů:

Okomentovat